Genel Bilgiler

KONGRE MERKEZİ
26. Ulusal Alerji ve Klinik İmmünoloji Kongresi; Gloria Kongre Merkezi, Belek-Antalya’da gerçekleştirilecektir. Kongre stand alanı Gloria Golf Hotel, Belek’te yer alacaktır.

KONGRE DİLİ
Kongre dili Türkçe’dir. Yabancı konuşmacı olan oturumlarda simultane çeviri hizmeti verilecektir.

ULAŞIM
Antalya, ulaşım bakımından oldukça elverişli bir bölgedir. Havayolu ve karayolu ile bütün Türkiye ile bağlantısı vardır. Antalya Akdeniz’in ticaret ve turizm merkezi konumunda olup, Türk Hava Yolları ve diğer özel hava yolları firmalarının her gün tarifeli uçuşları vardır. Uçak ile gelen kongre katılımcılarına transfer hizmeti verilecektir.

İKLİM
Kasım ayında Antalya’da ortalama hava sıcaklığı gündüz ortalama 20ºC’ dir.

KREDİLENDİRME
Kongre Türk Tabipleri Birliği tarafından kredilendirilecektir.

KATILIM SERTİFİKASI
Kurs ve Kongre’ye kayıt yaptıran tüm katılımcılara katılım sertifikası verilecektir.

DAVET MEKTUBU
Kayıt işlemini yaptırmış katılımcılara talep ederlerse davet mektubu gönderilecektir. Bu mektup sadece katılımcının kurumundan izin almasına yardımcı olmak amacını taşımaktadır.

SERGİ ALANLARI
Kongre süresince ilaç, tıbbi malzeme ve kitap alanlarında ürün sahibi firmaların, ürünlerini sergileyebilmesi amacıyla geniş bir alan ayrılmıştır. Sergi alanlarına girişte kongre kaydı yaptırmış olma şartı aranmaktadır.

SUNUM KABUL HİZMETLERİ
Tüm konuşmacıların sunumlarını konuşma saatlerinden en az 1 gün önce kongre merkezinde sunum kontrol odasına teslim etmeleri rica olunur. Sunumlarda aksama olmaması için kontrollerin yetkili elemanlar ile birlikte yapılmasını rica ederiz.

YAKA KARTI
Tüm bilimsel ve sosyal toplantılara girişte görevliler tarafından yaka kartı kontrolü yapılacaktır.

Copyright ® 2019 Türkiye Solunum Araştırmaları Derneği.